تبلیغات
hamedabdolahi - هفتمی کاشان در تورنمنت هندبال هلند

هفتمی کاشان در تورنمنت هندبال هلند

جمعه 10 دی 1395 01:29 ق.ظ

 

هفتمی کاشان در تورنمنت هندبال هلند

 • هفتمی کاشان در تورنمنت هندبال هلند

  تیم شهرداری کاشان در آخرین دیدار خود در تورنمنت بین‌المللی هلند پیروز شد و به مقام هفتمی دست یافت.

  به گزارش نیمار فوتبالی، تیم شهرداری کاشان نماینده ایران در تورنمنت بین المللی هلند در دیدار رده بندی مقابل نماینده لتونی با حساب ۲۵ بر ۲۷ پیروز شد و به مقام هفتم این رقابت ها دست یافت.

  تیم شهرداری کاشان در این رقابت ها دو شکست برابر تیم باشگاهی OCI هلند و نماینده پرتغال، یک تساوی مقابل نماینده استونی و یک پیروزی در مصاف با نماینده لتونی را در کارنامه دارد.

  محمدرضا رجبی، امین یوسفی نژاد، پویا نوروزی نژاد، میلاد مسائلی، جلال کیانی، مهدی شیرانی، مجتبی حیدرپور، مهرداد صمصامی، محسن کرمیان، رضا کاظمی، امین کاظمی، محمد سیاوشی، پوریا نمکی، امیر حسین میرافضل، سید ابوالفضل نیمار فوتبالی‌پر و آندریجا پجوویک بازیکنان تیم شهرداری کاشان هستند که در این تورنمنت حضور دارند. هم‌چنین علیرضا حبیبی به عنوان سرمربی و مهدی دوست به عنوان مربی این تیم را هدایت می کنند.

  تورنمنت بین‌المللی هشت جانبه هندبال از هفتم تا نهم دی‌ماه به میزبانی هلند و با حضور تیم ملی آفریقا، تیم ملی کره‌جنوبی، دو تیم باشگاهی از کشور میزبان، یک نماینده از نروژ، یک تیم باشگاهی از کشور لتونی، یک نماینده از پرتغال و شهرداری کاشان برگزار می‌شود.

  انتهای پیام

  منبع

برچسب ها: هفتمی ، کاشان ، در ، تورنمنت ، هندبال ، هلند ،