تبلیغات
hamedabdolahi - پیروزی ارومیه در بازی جنجالی/داوری پر حرف و حدیث نافعی در آمل

پیروزی ارومیه در بازی جنجالی/داوری پر حرف و حدیث نافعی در آمل

جمعه 10 دی 1395 11:15 ب.ظ

 

پیروزی ارومیه در بازی جنجالی/داوری پر حرف و حدیث نافعی در آمل

 • پیروزی ارومیه در بازی جنجالی/داوری پر حرف و حدیث نافعی در آمل

  پیروزی ارومیه در بازی جنجالی/داوری پر حرف و حدیث نافعی در آمل

  تیم های کاله مازندران و شهرداری ارومیه در چارچوب هفته چهاردهم این رقابت ها به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم شهرداری ارومیه با نتیجه ۳ بر یک میزبان آملی خود را شکست داد.

  به گزارش اختصاصی والیبال آنلاین از آمل،عصر روز چهارشنبه دو تیم كاله مازندران و شهرداری ارومیه از ساعت ١٦ در سالن پیامبراعظم آمل به مصاف هم رفتند.
  شاگردان بهروز عطایی این دیدار را با تركیب رسول آقچه لی،امیرحسین اسفندیار،اسماعیل مسافر،جواد كریمی،مهدی رنجبر،ولی هلیپور و ابوالفضل قلی پور آغاز كردند.
  در مقابل تیم مهمان نیز بازی را با تركیب تراویسا،رحمان داوودی،مجتبی میرزاجانپور،فرهاد پیروت پور،آرمین تشكری،حامد رضایی و محمدرضا حضرت پور به سرمربیگری تراویسا آغاز كرد.

  ست اول را دو تیم ابتدا نزدیك به هم شروع كردند و در ادامه نیز دو تیم پا به پای هم پیش رفتند تا اینكه كاله با كسب امتیاز ٢٤ در آستانه پیروزی قرار گرفت اما باز هم جوانی كار دست كاله ای ها داد و این تیم ست نخست را با حساب ٢٤-٢٦ به حریف خود واگذار كرد.
  ست دوم را كاله با حمایت بی دریغ هواداران خود طوفانی آغاز كرد و توانست پنج امتیاز اختلاف نسبت به مهمان خود ایجاد كند ولی در امتیاز ١٩-١٣ به سود كاله تراویسا به دو تعویض خوب و جایگزینی كشاورزی به جای داوودی و محمد نژاد به جای رضایی توانست اختلاف را به دو امتیاز برساند اما سرویس های خوب ولی علیپور كاله را به بازی برگرداند و كاله توانست ست دوم را با حساب ٢٢-٢٥ به سود خود به اتمام برساند.
  ست سوم را برخلاف ست دوم ارومیه ای ها بسیار عالی شروع كردند و با سرویسهای خوب پیروت پور اختلافی شش امتیازی ایجاد كردند و در ادامه نیز تعویض های عطایی چاره كار نشد و كاله با اختلافی ده امتیازی ست سوم را به شهرداری ارومیه واگذار كرد.
  ست چهارم را دو تیم نزدیك به هم شروع كردند اما در ادامه ارومیه بازی را در دست گرفت اما این پایان كار نبود و كاله ها باز هم در امتیاز پایانی بازی را به تساوی كشاند ولی دو امتیاز پایانی را ارومیه در حالی كسب كرد كه بازیكنان و كادرفنی كاله به شدت به رای داور معترض بودند.