تبلیغات
hamedabdolahi - راهنمای سریع برای MLM کسب و کار ۲۰۱۷

راهنمای سریع برای MLM کسب و کار ۲۰۱۷

دوشنبه 20 دی 1395 06:49 ب.ظ

 

راهنمای سریع برای MLM کسب و کار 2017

 • راهنمای سریع برای MLM کسب و کار 2017

  [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] سال نو مبارک و خوش آمدید به یک کسب و کار MLM راهنمای سریع. این یک فرصت زیبا برای شروع جدید در زندگی است. شاید شما به دنبال برای یک شغل جدید پس از بازنشستگی است که تا فشرده نیست. شاید شما نیاز به برخی از درآمد اضافی برای کمک به پد صندوق بارانی روز خود را. هر آنچه که شما برای بررسی به یک کسب و کار MLM، شما به یکی از جالب ترین فرصت در بازار امروز پیدا شده است.

  ابزار اساسی مورد نیاز به کار

  شما باید برخی از ابزار اساسی برای شروع. دسکتاپ لپ تاپ مورد نیاز است، بنابراین داشتن است دسترسی به اینترنت برای کسب و کار MLM جدید خود را. به عنوان ابزار کسب و کار شما به نظر شما، شما باید در نظر داشته باشید که شما می توانید برخی از برنامه های نرم افزار مبتنی بر ابر نیز استفاده کنید نگه دارید. ابر و یا اینترنت اجازه می دهد تا انعطاف پذیری به شما صاحب کسب و کار. این به این معنی شما می توانید دستگاه های ضرب تا زمانی که آنها همگام سازی استفاده کنید. یکی از این ابزار بزرگ یکی درایو از مایکروسافت است. من دیگران را ترجیح می دهند در Google Docs، اما مفهوم همان است.

  چگونه یک کسب و کار MLM است مانند یک حیوان

  یک کسب و کار MLM است مانند یک موجود، به آن نیاز سوخت و اهداف به تمرکز بر. این کمک خواهد کرد نگه داشتن چیزهای “سبز”. به منظور تغذیه حیوانات، شما نیاز به یک استراتژی بازاریابی و برنامه های اجرایی از عمل است. اگر شما ران را در جهان بازاریابی نیست، لیندا و Udemy مکان های بزرگ به در بازاریابی آنلاین تحصیل کرده است. بزرگترین گسل است برای سوزاندن پول در تبلیغات پرداخت می شود، این یک ابزار مفید است، اما تنها با داده های سمت راست در دست است.

  قبل از فشار دادن گذشته این برای راهنمایی های بیشتر، کسب و کار MLM خود را رشد در چشم انداز. این است که چرا یک طرح بازاریابی سوخت که تغذیه وحش است. شما می توانید با با برخی از زمینه های دیگر دریافت کنید، اما واقعا موفقیت شما باید بدانید که مخاطبان خود را در عمق. شما می توانید این را با بررسی اطلاعات جمع آوری شده در طول زمان به عنوان شما اجرای کسب و کار خود را انجام دهید. شما به تنهایی در این تلاش، صحبت هم یا ضامن خود را. آنها می توانند به شما کمک کند مشخصات یک خریدار تاکتیکی ایجاد شود. این تنها یک مجموعه در یک مجموعه ای از ابزار است.

  کار با رسانه های اجتماعی

  یکی از قطعات حساس ترین ابزار در زرادخانه کسب و کار MLM خود را آغاز رسانه های اجتماعی است. این سایت ها هستند که در آن چشم انداز خود را به احتمال زیاد قطع خواهد شد به جمع آوری اطلاعات به روز و جدید است. این سایت ها به فیس بوک و نمایش مشخصات عمومی. با تسلط بر جنبه های بازاریابی اجتماعی، شما می توانید کسب و کار خود را به آینده با منافع بالقوه است. این یک راهنمای سریع به باز کردن یک کسب و کار MLM است.


برچسب ها: راهنمای ، سریع ، برای ، MLM ، کسب ، و ، کار ،